داستانی کوتاه تخیلی درباره کره زمین – کامل (هلپ کده)

بعد از مرگ ناگوار Bloodwing در Borderlands 2، موردکای پرندهای جدید با نام Talon برای خود پیدا میکند. در یکی از احساسیترین لحظات در تاریخ Borderlands، در اپیزود چهارم بازی شاهد مرگ تراژدیک اسکوتر هستیم. هیجان رصد نپتون هنگامی است که شما برای اولین بار بتوانید آن را همچون نقطهای از میان تلسکوپتان مشاهده کنید. مد ماکسی (Mad Moxxi) در اصل اولین بار در بستهای الحاقی برای نسخه اول سری ظاهر شد ولی اولین نقش عمده خود را در Borderlands 2 ایفا کرد.

سازندگان بازی Borderlands ۳ بسیار تلاش کردهاند تا با نمایش آنها به عنوان دو استریمر، علاوه بر افزایش بار طنز، بر جذابیت گیم پلی هم بیافزایند که متاسفانه یا خوشبختانه در این مسیر شکست خوردهاند، بالاخره فراموش نکنیم که الان دوران امپراطوری و یکه تازی استریمرهاست. او نیز در Borderlands 2 در نقش Sheriff of Lynchwood، به عنوان یکی از باسهای بازی مطرح میشود. او تبدیل به یک مزدور میشود و از یک برنامهنویس هایپریونی به نام جک، کار دریافت میکند.

زیرو (Zer0) از کلاس آساسین یا آدمکش است و به عنوان یک مزدور آدمکش کار میکند. سوالی که در این میان مطرح میشود این است که؛ آیا سازندگان بهترین عنوان سری Borderlands را روانه بازار کردهاند؟ بههنگام محاسبه جاذبه سطحی، آن فاصله به فضای جداکننده شما از مرکز جرم سیاره اطلاق میشود. زحل از سانتسیا دور بود ، بنابراین دمای بالای اتمسفر آن 35 درجه سانتیگراد پایین تر ، زیر مشتری است و آمریکا در حالت متراکم قرار دارد. موردکای (Mordecai) با شاهین خانگیاش Bloodwing، شخصیتی قابل بازی در کلاس شکارچی است که در تعیین هدف، شکار با شاهینش و نوشیدن تخصص دارد.

او به ایجاد درگیری برای فروش سلاحهایش به هر دو طرف درگیر مشهور است و علیرغم آنچه که به شما میگوید، بر روی تمامی سلاحهایش نوشته شده است که او در واقع مجاز به فروش سلاح در پاندورا نیست. دومین عنوانی که در این سری منتشر شد، Borderlands 2 بود که بازیبازان را پنج سال بعد از حوادث نسخه اول، به جهان پاندورا و جستجوی گنجینه بازمیگرداند. تنها شش Siren (زنانی با قدرتهای فوقالعاده و مرموز) میتوانند به صورت همزمان در جهان بازی حضور داشته باشند و فرمانده استیلی (Commander Steele) یکی از آنها است. اسکوتر (Scooter ) مکانیک عجیب و غریب پاندورا است که مسئول ایستگاههای خودرو Catch-A-Ride در جهان بازی است.

چیست آواتار: مرزهای پاندورا ؟ نقش هر کدام از شخصیتها چیست؟ شیلی چیکو – نفس گیر زیبایی از پیچ و خم است، که ارزش دیدن را دارد. کریگ (Krieg) یک راهزن است که به دلایلی نامشخص دیوانه شده است ولی هنوز رگههایی از انسانیت را در خود دارد. تصویری از یکی از پدیدههای جوی خورشید که منطقهای رقیق و با چگالی کم از سطح این ستاره، با نام حفره تاج خورشید را نشان میدهد؛ عکس بالا توسط تجهیزات ناسا تهیه شده است.

نام او لیدی آئورلیا (Lady Aurelia) است و از کارکترهای بدذات سری به شمار میرود. سیاره زحل با نیم قطر اطول ۹.۵۳۹AV و دوره تناوب گردش نجومی ۲۹.۴۵۸ سال، در مداری با خروج از مرکز ۵۵۷% که با دایرِة البروج زاویه ۴۹.۲ درجه می سازد، می گردد. «دکتری» است که قلبش در سمت راست قرار دارد؛ با این وجود او درک بسیار کمی از حرفه پزشکی دارد. هامرلاک یک خواهر مولتی میلیاردر دارد که به عنوان شخصیتی قابل بازی در بسته الحاقی Pre-Sequel معرفی میشود. در این عنوان که در فهرست دانلود بازی های بقایی برای اندروید امروزمان قرار گرفته است با محیطی رایگان و منبع باز (Open source) روبرو خواهید شد که در آن میلیونها نفر شرکت میکنند.

تمامی کشورهایی که توانایی سفر به فضا را دارند، با موقعیتی به نام استفاده از منابع در محل استخراج روبرو خواهند بود که اصطلاحی کاملا رایج در فضا میباشد به این معنی که از منابع در محل استخراجشان استفاده خواهید کرد. این بدین معنی است که سطح آن 50 برابر فشار بیشتر به هر چیزی وارد خواهد کرد. قطر استوای مشتری ۹۲۷۵ کیلومتر بیشتر از قطر قطبهای آن است. ما نباید این علم جدید را مسخره کنیم و بخندیم، چون ضایع میشویم و بهتر است بیشتر از این خودمان را عقب مانده حساب نکنیم. دانشمندان معتقدند ممکن است هسته همه یا بعضی از این سیارهها جامد باشد.

این بازی ممکن است Avatar 2 را کنار بگذارد ، که در حال حاضر قرار است در 16 دسامبر 2022 اکران شود. جرم خورشید ۷۴۳ برابر مجموع جرم همهٔ سیارات منظومهٔ شمسی و ۳۳۰٬۰۰۰ برابر جرم زمین است. اینگونه بود که پلوتو و زینا در فهرست سیارههای کوتوله قرار گرفتند و نام آنها شایسته قرارگیری در فهرست سیارات اصلی نبود. تیرهای درخشان نور که شبها در آسمان به سرعت می گذرند شهاب نام دارند شهاب ها قطعاتی از سنگ و غبار هستند که بعد از برخورد یا جو زمین میسوزند و نور تولید می کنند.

دویدن به دور سفینه آن هم وقتی تشنه تیراندازی هستید، دست کمی از قرار دادن دست انداز در پیست فرمول یک ندارد. در حالی که این تریلر هیچ گیم پلی را نشان نمی دهد ، Ubisoft تأیید کرده است که این یک ماجراجویی اول شخص خواهد بود و هنگامی که با ارتش انسانی یا اداره توسعه منابع (RDA) که پاندورا را لمس کرده اند ، مبارزه می کنید ، تعداد زیادی کاوش و عمل وجود خواهد داشت. به جرات میتوان گفت سازندگان بازی Borderlands ۳ زمان زیادی را صرف طراحی این سلاحها کردهاند و گیمرها در بازی Borderlands ۳ با بهترین و جذابترین تسلیحات کل سری سروکار خواهند داشت.

رولاند در Borderlands 3 حضور نخواهد داشت چرا که توسط جک خوشتیب کشته میشود. شکارچیان اصلی گنجینه (لیلیث، بریک، موردکای و رولاند) در بازی ظاهر میشوند و شخصیتهایی همچون ماکسی و (طبیعتا) جک خوشتیپ نیز در بازی حضور دارند. چهار شکارچی گنجینه جدید در کنار چهار شکارچی قبلی و افراد حاضر در Sanctuary، پایگاه خانگیاشان، قصد دارند تا با جک مبارزه کرده و او را زمین زنند. در Borderlands، پیشینه و انگیزههای او نامشخص است و تنها پی میبریم که با Hyperion در ارتباط است.

توصیف شخصیت جک خوشتیپ (Handsome Jack) در تنها چند سطر دشوار است. سناریوی بازی Borderlands ۳ با وجود تمام جکها و دیالوگهای کمدی یک سناریوی کلیشهای و قابل پیش بینی است و چندان در جذب مخاطب و ارائه خود به عنوان یکی از نقاط قوت بازی موفق ظاهر نمیشود. استودیوی Gearbox به دلایل مختلف که حدس زدنشان کار چندان پیچیدهای نیست به ساخت یک بازی بدون ریسک بسنده کرده و هیچ تغییر بنیادینی در روح بازی و گیم پلی آن ایجاد نکردهاند و در نهایت باید گفت بازی Borderlands ۳ با تمام جذابیتهایش به هیچ عنوان در سطح و اندازه قسمتهای پیشین خود انقلابی و زیبا نیست و تقریبا هیچ نکتهای را در آن نمیتوان یافت که پیشتر در قسمتهای قبلی ندیده باشیم.

او یک تکتیرانداز عالی، در کار با شمشیر ماهر و در ضمن یک شماره است! البته برخی دیگر از مدافعان لاک، تقریر نگرهی او براساس نظریهی دادهی حسی را نپذیرفته و سعی کردهاند تا آن را بنابر نظریهی قیدگرایانهی احساس23 بازنویسی کنند. 2. سیاره کوتوله یک جسم آسمانی است که (۱) در مدار خورشید قرار دارد، (ب) جرم کافی برای جاذبه خود را دارد تا بر نیروهای جسم صلب غلبه کرده و یک شکل تعادل هیدرواستاتیک (تقریبا گرد) به خود بگیرد، (۳) محل اطراف مدار خود را از وجود اجسام دیگر پاکسازی نکرده و (۴) ماهواره نیست. ده قمر در اطراف زحل وجود دارد.

این سیاره در گردش ستاره Teegarden در منطقه قابل سکونت آن قرار دارد. طوفان های الکتریکی که با نام شفق شمالی هم شناخته می شوند، در این تصویر از قطب شمالی زحل قابل مشاهده هستند. درخلاصه داستان شازده کوچولو کتاب شازده کوچولو سنت اگزوپری به شیوه ای سو رئالیسم به بیان فلسفه و تعریف خود از دوست داشتن و هستی پرداخته استدر این داستان سنت اگزوپری از نگاه یک کودک که از سیاره کوچک به نام پ612 آمده است پرسشگر سولات بسیار زیادی از آدم ها و کارهای آنها می باشد. این کارکنان رفته رفته سلامت ذهنی خود را از دست میدهند و تبدیل به شخصیتهای روانی نامآشنای این سری میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید