سیاره زهره !

بسته الحاقی Ultra HD Texture Pack برای بازی Borderlands 2 در سوم آپریل ۲۰۱۹ به صورت یک DLC رایگان در دسترس کاربران قرار گرفت. بسته الحاقی Ultra HD Texture Pack برای بازی Borderlands The Pre-Sequel در سوم آپریل ۲۰۱۹ به صورت یک DLC رایگان در دسترس کاربران قرار گرفت. درواقع بازی Borderlands: The Pre-Sequel سومین سری از بازی های بردرلندز می باشد که اتفاقات بازی بین Borderlands وBorderlands 2 و بر روی ماه رخ می دهد و در مورد ظهور Handsome Jack است. وقایع داستانی Tales from the Borderlands درست بعد از Borderlands 2 می باشد.

اگرچه داستان بازی پیچیدگی های زیادی ندارد اما بازیکنان به خوبی با آن ارتباط برقرار می کنند. اما میتوان با یک سفر خیالی به زهره بهتر شرایط آن را درک کنید. Rhys و Fiona ناخواسته با یکدیگر همراه می شوند تا اینکه پول بزرگی را بدست بیاورند. ریمستر شدن بافت های محیط بازی به کیفیت ۴K شامل ژئومتری و اسکای باکس ها، ریمستر شدن کاراکترها و وسایل نقلیه به کیفیت ۴K، ریسمترشدن اسلحه در بافت ها و ریزجزئیات به کیفیت ۴K، بهبود به کارگیری تکنیک Anti-Aliasing، بهبود Screen Space Ambient و رزولوشن بالاتر برای سایه های پویا را می توان از بارزترین ویژگی های این باندل دانست.

موسیقی و صداگذاری بازی کیفیت بالایی دارد و می تواند به خوبی حس و هیجان بازی را به بازیکن منتقل کند. بازی دارای حالت رقابتی Gulag است که روش خوبی برای بازگشت بازیکنان لایق و شایسته به میدان مسابقه می باشد. بازی Wolfenstein: Youngblood از جمله بازی های محبوب و معروف است که توسط کمپانی کمپانی بتزدا و در سبک بازی های تیراندازی اول شخص و اکشن ساخته شده است. از جمله بازیگران این فیلم میتوان به کریس پرت، جنیفر لارنس، مایکل شین و لارنس فیشبرن اشاره کرد. برد پیت، لیو تایلر، تامی لی جونز و روث نگا از بازیگران فیلم هستند.

فهرست بازیگران آواتار ۲، سورپرایزهای بزرگی هم در خود دارد. سه تا هم آتشفشان دارم که هفتهاى یک بار پاک و دودهگیرىشان مىکنم. این بازی دارای دو حالت بتل رویال و پلاندر است که بازیکنان با تجربه و حرفه ای می توانند از آن لذت بیشتری ببرند. بخش چند نفره بازی می تواند جذابیت های بسیار زیادی برای بازیکنان داشته باشد. در بخش گرافیکی ، بازی Borderlands 2 برگ برنده ایی ندارد و نقاط ضعف تکنیکی و فنی در اکثر محیط بازی بیداد می کند ولی بازی Borderlands 2 از لحاظ هنری اثری قابل تقدیر و ستایش است.

از آنجا که رایانه های شخصی یکی از محبوب ترین کنسول های بازی در جهان می باشند در ادامه این مطلب از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو به معرفی بهترین بازی های دو نفره برای کامپیوتر پرداخته خواهد شد. ۵ حلقه نپتون دارد که چهار تای آن به شکل کمانی است و کمان های حلقه ها به فاصله یکسان از هم قرار دارند و چسبیده به هم نیستند. بررسی تطبیقی بسیاری از این گزارشها با دیگر واقعیتها نشان از اشتباه گزارش دهندگان دارد اما گزارشی که ابنسینا درباره این پدیده دارد بسیار متفاوت و قابل توجه است و اگر قابل اثبات نباشد، قابل رد کردن هم نیست.

دنیای ساخته شده توسط Gearbox بسیار بزرگ است. آواتار، فیلمی علمی تخیلی به نویسندگی، کارگردانی و تهیهکنندگی جیمز کامرون است. جاذبه، فیلمی علمی تخیلی مهیج به کارگردانی آلفونسو کوارون و برنده 7 جایزه اسکار است. مت دیمون برای بازی در این فیلم برنده جایزه گلدن گلوب شد. اما نه خبری از پاداشی است که برای آن جان کندید و نه خبری از پاداش دهنده یعنی Hand Some Jack. داستان بازی پنج سال بعد از اتفاقات Borderlands 1 رخ خواهد داد و شخصی به نام Hand Some Jack آغازگر تمام شلوغیها و خون ریزیها در بازی است.

یکی از بازی هایی محبوب و معروف در ژانر ماجراجویی بازی A Way Out است که توسط کمپانی Hazelight در سال 2018 ساخته و عرضه شد. همچنین فیلم نامزد هفت بخش در جوایز اسکار بود که البته در هیچیک موفق نبود. بهدلیل پدیدهای بهنام اینرسی حرارتی، فشار سطح پلوتون و تراکم جوی آن تا سال ۲۰۱۸ رو به افزایش بود؛ اما با سرد شدن این سیاره، اینرسی هم در حال از بین رفتن است و بخش زیادی از جو با فرود روی سطح ناپدید خواهد شد. جّو مشتری خیلی هم ضخیم و وسیع نیست.اکثر ستاره شناسان بر این باور هستند که ترکیبات اصلی آن از هیدروژن،هلیوم و مواد دیگری که وجود آنها برای ما کاملاً معلوم نشده،تشکیل شده است.ازمیان این مواد می توان آمونیاک و متان را ذکر کرد.

گیم پلی بازی جذابیت های خاص و ویژه ای دارد و بازیکنان می توانند مراحل و ماموریت های مختلفی را تجربه کنند. ماموریت های بازی دارای روندی غیر خطی هستند و بازیکن می تواند به دلخواه آنها را انجام دهد. گیم پلی و گان پلی بازی در عین تکراری بودن از جذابیت های بسیار خوبی برخوردار است و تنوع بالایی در ماموریت ها و مراحل ها برای بازیکن به همراه دارد.

مدیوم بودن به این معنا است که میتوانند در دو جهان موازی زندگی کنند. در دوران رم باستان نیز مردمان این سنگ را به عنوان نماد مریخ می شناختند و بر این اعتقاد بودند که خدای جنگ، دارنده این گوهر را از بلاها دور می سازد. بلکه از بالا یا پایین خورشید می گذرد. چنین به نظر میرسد که سیارات بسیاری در عالم ممکن است دارای اقیانوس آب باشند و این موضوع فقط شامل سیاراتی با ترکیبات و جرم مشخص و یا موقعیت خاص نسبت به خورشید نیست. گرافیک بازی به بهترین شکل ممکن توانسته تمام جزئیات بازی را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد.

گرافیک سیل شید بازی، به طراحی هنری بازی Borderlands 2 کمک شایانی کرده است. این بار همه چیز متفاوت است، از محیط گرفته تا طراحی شخصیتهای خوب و بد و اسلحهها. استفاده از موتور Unreal 3 باعث شده است که دورنماهای زیبایی در بازی خلق شود و محال است بازیباز این محیط را ببیند و مجذوب آن نشود. مریخی فیلمی آمریکایی در سبک علمی-تخیلی به کارگردانی ریدلی اسکات است که در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۱۵ منتشر شد. به سوی ستارگان، فیلمی حماسی علمی تخیلی به کارگردانی جیمز گری است. اورانوس (در اسطورههای یونان οὐρανός، خدای آسمان و برابر پارسی سرهٔ آن آهوره) هفتمین سیاره از نظر نزدیکی به خورشید و سومین سیاره از نظر اندازه و چهارمین سیاره از نظر جرم در منظومهٔ خورشیدی است.

سیاره جدید که به یاد خدای مرگ رومیان باستان ، پلوتون نامیده شد. اگر درصد رشد جمعیت به کمتر از صفر برسد ، به آن رشد منفی می گویند .در این حالت میزان موالید کمتر از مرگ و میرها می شود . آنها دنیایی را خلق کرده اند که از نظر غنای کیفیت با Star Wars برابری می کند. در بحث حیات در سیارات فراخورشیدی بسیار مبتدی هستیم و سیارات کشف شده بسیار کمی هستند که ما قادر به شناسایی جو آن شدهایم. با آهنگ کشف هفتگی رویدادها و افزایش حساسیت آشکارسازها، نویابیهایی بسیاری در راه است.

دیدگاهتان را بنویسید