مکان هابل بالا جو زمین است

این نصف پلوتون، کمی بزرگتر از دیمتر بود. مدت کوتاهی پس از کشف نپتون، جامعه نجومی معتقد بود که به تنهایی برای توصیف خصلت مداری اورانوس کافی نیست، و شکار برای سیاره نهم آغاز شد. در اینجا، ذرات باردار بهطور محکم به میدان مغناطیسی در حال دوران سریع جفت میشوند. یک احتمال وجود مادهای به نام برف نیمه هادی است که ترکیبی از فلزات عجیب و غریب مانند تلوریوم بیسموت و گوگرد است که میتواند در این ارتفاعات متراکم شود و همگی به دلیل فعالیت آتشفشانی تولید میشوند. اما جدا از پلوتن و شارون، همگی ساختار بسیار کوچک یخ زده داشتند.

زحل، دومین سیاره بزرگ منظومه شمسی پس از مشتری، با حلقههای منحصر به فرد، و درخشانی از یخ و سنگ است که آن را احاطه کرده اند، متمایز میشود. هر دو قمر تقریبا به طور کامل از یخ تشکیل شدهاند، اما انسلادوس تحت تاثیر گرانش زحل گرم می شود که باعث آب شدن یخ و ایجاد آبفشان میشود. ستاره شناسان رصدخانه Lowell به شکار ادامه دادند تا زمانی که در سال 1930 Clyde Tombaugh فکر کردند که چیزی که متناسب با این لایحه است را کشف کرده اند، یک دنیا با اندازه مشتری در خارج از منظومه شمسی.

در طول دهه های پس از آن، ستاره شناسان مدار محکمی برای سیاره نادیده را استنباط کردند. اگر این موارد آشنا باشند، سرنوشت مشابهی برای پلوتون در دهه گذشته رخ داد. در نتیجه به نظر میرسید این گدازهها مربوط به ۲۵۰ هزار سال پیش باشند؛ اما پژوهشهای جدیدتر نشان میدهند مواد معدنی آتشفشانی به دلیل شرایط جوی زهره پخته شدند و سریعتر از آنچه تصور میشد زوال پیدا کردند در نتیجه ممکن است گدازهها مربوط به ۱۰۰۰ سال گذشته باشند.

شش سال گذشته است و من هنوز بابت این قضیه جایى لبترنکردهام. البته، شما احتمالا می توانید در کانال یوتیوب پیدا کنید که Vulcan هنوز هم وجود دارد، اما ممکن است برای بررسی دقیق بخواهید بپرسید. در واقع، انیشتین سهواً Vulcan را با ارائه مدل فیزیک خود برای اختلاف مداری عطارد، نابود کرد. تعداد عبور در سطح خورشید ثبت شد تا نقطه ای که Vulcan معتقد بود که تمام حقیقت است. آموزش به دیگر زبانهای ابرتمدن هندوایرانی و اروپایی در مدارس خصوصی و برای آموزش خصوصی و با شرط آموزش عمیق زبان دری، آزاد خواهد بود. عبارت سیارک (برای ستاره مانند ها، با توجه به ظاهر شان) همچنین طراحی “سیاره جزئی” به کار گرفته شد.

اخترشناسان در سال ۲۰۰۶ نام آن را تغییر داده و سیاره کوتوله قلمداد کردند، اگرچه برخی از ستاره شناسان دوست دارند سرس را به عنوان دهمین سیاره در نظر بگیرند (نباید با نیبرو یا سیاره ایکس اشتباه گرفته شود). چرا به نظر می رسد گزارشات انقراض در فسیل ها در زمان مشابه رخ داده اند؟ اما اگر اندازه بزرگی از جهان دیگر باشد که در انتظار اکتشاف است، تمام به اشتراک گذاری تقریبا مشابه منطقه مداری است، پس سیاره خاموش است. مقالات شکار این صاحبه مشکوک به کوتوله قرمز و یا کوتوله قهوه ای را آغاز کردند. Percival Lowell با یافتن سیاره X، شکار خود را در سال 1906 آغاز کرد.

پس از آن بررسی مادون قرمز این را تایید کرد. بررسی مادون قرمز از سال 1997 تا 2001 باید هر کدام از این انواع ستاره ای را کشف می کرد اما اطلاعات با ارزشی حاصل نشد. تعداد و میزان تحرک اسپرم ها و ساختار بافت شناسی تخمدان ها و بیضه ها با استفاده از میکروسکوپ نوری و الکترونی مورد بررسی قرار گرفتند. کرت B7 به صورت کامل یک سیاره محسوب نمی شود، چیزی بین سیاره و ستاره می باشد که با گرمای بیش از حد تصورش نمایی خارق العاده را از سنگ ها و صخره های در حال ذوب شدن را به نمایش می گذارد.

اگر شانس این را داشته باشید که از خلأ به ستاره ها و سیارات بنگرید، می بینید ستاره ها و سیارات به دلیل نبود اتمسفری که بتواند نور را انتقال دهد، قابل مشاهده نیستند. برخی از سرمقاله ها ادعا کردند که “سیاره دهم” است اما هرگز به طور رسمی حتی به عنوان یک سیاره کوتوله تعیین نشد. یک علت این که تیتان برای دانشمندان بسیار جالب می باشد این است که در آن ابر پیدا شده است و همان طور که گفتیم در آن جو (اتمسفر) وجود دارد.

با توجه به اینکه نژاد انسان ، تنها چند میلیون سال است که ساکن کره زمین شده، یکی از بزرگترین پرسشهای علمی مربوط به تمام زمانها مطرح میشود: به چه علت هیچ موجود دیگری، نتوانسته زودتر از نژاد انسان، به اکتشافات امروزی ما دست پیدا کند؟ سرعت آن بیش از ۱۲۵ کیلومتر بر ثانیه برآورد میشود و به علت دوری، ۸۰۰ سال طول میکشد تا قوسی برابر نیمدرجه را در آسمان بپیماید. نپتون دارای 5 حلقه است که این حلقهها از حلقه زحل کمرنگتر هستند و در فاصله ۲۷۰۰۰ تا ۳۸۵۰۰ کیلومتری به دور سیاره ی نپتون میچرخند، اسم آنها ” گیل، له وریه، لاسل، آراگو و آدامز” است.

در نهایت، ما دریافتیم که کوچکتر از ماه است. امروز، ما دریافتیم که این نظریه با چند مشکل مواجه است. دو مقاله در سال 1984 به ماهیت اندیشه این سوال پاسخ دادند: خورشید یک ستاره صحابه دوتایی کم نور دارد که بیش از یک سال نوری از ما فاصله دارد، در فواصل تقریبا هر 26 میلیون سال، اجسام و ستاره های دنباله دار را به منظومه شمسی پرتاب می کند که سپس زمین را بمباران می کنند. جیم پرستون یکی از این مسافران است که به دلیل یک مشکل 90 سال زودتر بیدار شده و پس از یک سال وقت گذرانی در سیاره اورورا، زن زیبایی که بر روی زمین روزنامه نگار بود را بیدار می کند.

بطور کلی، گرچه انتظار می رود غلظت VOCs در ماه های تابستان به دلیل تبخیر بیشتر، ازدیاد یابد؛ مانند آنچه که برخی محققین به آن دست یافتند(11)،(12). سرچشمه نظریه پنجمین سیاره هنگامی بود که ستاره شناسان تعداد اجسام انگشت شماری در منطقه بین مریخ و مشتری یافتند که نظریه هایی در آن زمان مطرح کردند که باید سیاره باشد. همچنین به این باور رسیده ایم که منظومه شمسی زمانی تشکیل شد که اشیایی مانند سیارک ها و ستاره های دنباله دار شروع به تجمع جرم و ادغام با یکدیگر کرده، در نهایت در جرم سیارات در نظر گرفته شدند.

او مشغول به کار روی ناهنجاری مداری عجیب در مدار عطارد شد، که هر سال ( از سال 1843) چند میلی ثانیه کُند می شد. در نهایت، صدها مورد دیگر را یافتیم و ناگهان پلوتن تنها مورد عجیب و غریب نبود. Urbain Le Verrier محاسبه پایداری را در سال 1846 توسط رصدخانه برلین که در آن به آسمان تنها برپایه ریاضیات مدار اورانوس توجه می شد، ارائه کرد. شاید هم بزرگتر. یعنی پلوتن تنها نبود- و ستاره شناسان باید به دنبال تعریف جدیدی از این سیاره باشند. از سال 1992 تا سال 2002، ستاره شناسان ساختار شواهدی که کمربند کوییپر فراتر از مدار نپتون وجود دارد را جمع آوری کردند.

دیدگاهتان را بنویسید