2) دانش ما از دیگر سیارات

ناهید، بدون ماه است و در مدار تقریباً دایرهواری بهدور خورشید میگردد. جهان پر از جادوی آنها- سمبلهای جادوی سیاه شان است.با وجود این ، عادت داریم آنها را در همه جا ببینیم، جاهایی که فکرشان هم نمی کنیم.روشنفکران معتقدند که هر چه در احاطه ی سمبلهای بیشتری باشیم نیروی جادویی بیشتری خواهد بود.نشانه ی روشنفکران و دستور جدید جهانی » هرمی با چشم همه بین «است، که می توانید در پشت یک دلاری امریکا ببینید.چشم همه بین چشم Hours است که چشم لوسیفر می باشد و به دوره ی مصریان بر میگردد.

به نظر تان در پرشین جم چه مطالبی درج شود؟ همچنين با بررسی های راداری مدت گردش وضعی سياره 3/6 روز به دست آمده است. نه. قدرت با سیاستمداران نیست، بلکه در دست روشنفکران است که اغلب اعضای عالی رتبه ی آن بانکداران هستند. درباره بازی: مرحله ای , تک نفره , مهارتی سبک بازی: دکمه های حرکت (کنترل کاراکتر) دکمه های مورد نیاز: در این بازی همچون نسخه ی قبلی آن شما باید با استفاده از خوردن اجسام و اشخاص کوچک تر از خود به بزرگترین حد ممکن برسید…

ستاره شناسان باور دارند كه منظومه شمسي ما حدود 4.6 ميليارد سال پيش از يك ابر در حال چرخش متشکل از گاز و گرد و غبار، به نام سحابی خورشيدي به وجود آمد. بیشینهی کشیدگی زهره حدود 47 درجه میباشد. گروهی از محققان دانشگاه بریستول با انجام تجزیه و تحلیلهای دقیق روی قدیمیترین نمونههای صخرهای پیدا شده در زمین به این نتیجه رسیدهاند که پس از گذشت حدود 200 میلیون سال از پیدایش زمین، برخوردهای شهاب سنگی با این سیاره روی داده که در خلال آنها سر و کله فلزات گرانبها در گوشه و کنار زمین پیدا شده است.

انها تصمیم گیرندگانی هستند که قوانینی را برای رئوسای جمهور و دول تنظیم می کنند و انها اغلب از چشم تیز عموم حفظ می شوند چون نمی توانند تیزبینی را تحمل کنند.اصالت انها به هزاران سال بر می گردد و در حفظ اصالت خود از نسلی به نسل دیگر بسیار دقیق هستند. انها تصمیم می گیرند چه کسی رئیس جمهور بعدی خواهد شد و برای برنده شدن آن تلاش می کنند حتی اگر مجبور به تقلب باشند.اغلب مبارزات ریاست جمهوری با پول موادمخدر سرمایه گذاری می شوند ، یعنی روشنفکران هم در کار تجارت مواد مخدر هستند.

اما آیا رئیس جمهور بازی را ترتیب می دهد؟ روزولت اصرار کرد که ترتیب وارونه شود و عبارت » -ی ایالات متحده» زیر طرف بالای مهر نوشته شود… یولیسس نتیجهی همکاری مشترک ناسا و آژانس فضایی اروپا بود که در اکتبر ۱۹۹۰ پرتاب شد و هدف اصلی آن بررسی منطقهی فضایی بالای قطبهای خورشید بود. آن هنوز یکی از قدرتمندترین انجمن های سری در جهان است که شامل رهبران مذهبی و سیاسی، تاجران و دیگر افراد سودمند می باشد.

این به پروژه ی اتحادیه ی اروپا منجرشد که هر فردی با چشم باز می تواند ببیند که مستقیما در راستای بزرگترین کشور فاشیستی شناخته شده برای بشر است که هر کشوری قدرت کمتر و کمتری پیدا می کند و اروپا زیر سلطه ی یک حکومت متمرکز قرار می گیرد. هدف سری ویشاپت را زنده نگه داشت و Rothschild رئوسای جدید روشنفکران بودند.یک کمک خوب در تلاش برای نیل به هدف از Freemason Cecil Rhodes آمد که در قرن نوزدهم سعی کرد با امپراتوری بریتانیا یک حکومت جهانی بسازد.

به همه ی اینها که در مورد چیزی نوشته شده بود: «پروتکلهای بزرگان صهیون» گفته می شود، که طوری نوشته شده که در صورت افشای هر رازی یهودیان مقصرند. کشف این سیاره توسط ویلیام هرشل در سال 1781 صورت گرفت. در این مطلب در مورد سیاره های منظومه شمسی صحبت خواهیم کرد. مهم نیست من و شما به این باور داشته باشیم یا نه انها کار خود را با جدیت انجام می دهند. بنابراین روشنفکران راه حلی را برای مشکلی که انها با تاسیس سازمان ملل به وجد اورده بودند یا فتند. با شروع دو جنگ جهانی مشکلی را به وجود اوردند.این در عوض واکنش افرادی خواستار راه حلی برای جنگ بودند را برانگیخت.

این هدف قدیمی انهاست برای درک کامل ان یکی باید بفهمد که این هدف از نوعی نیست که گمان می رود در طول عمر به دست می اید. بخش آنلاین بازی به دلیل داشتن جذابیت های زیاد و امکانات متعدد برای بازی گروهی یکی از گزینه های ایده آل برای افرادی است که به بازی های آنلاین اعتیاد دارند. لیتوسفر زمین، که شامل پوسته (قارهای و اقیانوسی) و گوشته فوقانی است، به صفحات عظیمی تقسیم میشود که به طور مداوم در حال حرکت هستند.

سیاره ای که اصلا گمان نمی رود به هیچ شکلی دارای جادو باشد مگر در فیلم ها و کتابها، و اگر کسی به شما بگوید حتما مورد تمسخر قرار می گیرد. وقتی وزولت به چاپ رنگی مهر نگاه کرد با مشاهده ی چشم همه بین ،تمثال فراماسونی، نشانگر معمار کبیر کاینات خشک شد. در عوض از گروههای جلویی باید در نیل به اهداف استیلای جهان استفاده نمود.یکی از این گروهها فراماسونها بودند، که شهرت خوبی داشتند.باور بر انست که ویشاپت توسط Freemason Brothers کشته شد چون وی نمی توانست جلوی زبانش را نگه دارد و هنوز از نام روشنفکران استفاده می کرد.دلایل دیگری هم وجود داشت.

چراکه مورد اول، اساساً نوعی بیماری است و مورد دوم نیز هنوز در حد یک فرضیهی فیزیکالیستی باقی ماندهاست. با وجود این، هیچ رازی برای همیشه پوشیده نمی مانند و دیر یا زود فاش می شود و در این مورد هم صدق می کند. ناگفته پیداست که با پذیرش بیت بدین صورت، اولاً قافیه نخواهیم داشت؛ ثانیاً مصراعِ دوم، از لحاظ معنایی و بلاغی، ضعیف است و صنعت «موازنه» در بیت نیز از بین میرود. اتفاق آخر ادغام تمام ایالت های امریکا خواهد بود که طبق باور سری آن ها هزاران سال طول می کشد.این عصر طلایی است- عصر دجال یا ضد مسیحیت.

دیدگاهتان را بنویسید